icon-phone Dział handlowy
62 591 91 19

Synchronizator z Allegro


Najważniejsze możliwości:

  • Konfigurowalna wymiana danych
  • Raport ilości towarów

Cena netto: 320,00 zł

Synchronizator z Allegro

Moduł dodatkowy do programu Magazyn DGCS System pozwalający na synchronizację danych pomiędzy portalem aukcyjnym i sklepem internetowym Allegro a bazą danych programu Magazyn. Pozwala na synchronizację z wieloma sklepami Allegro. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie tj. przenoszenie zamówień do systemu magazynowego oraz aktualizacji cen i dostępności produktów po stronie sklepu na podstawie magazynu. Dane dotyczące synchronizacji zapisywane są w bazie danych DGCS System lub przed każdym wywołaniem może się pojawić o nie pytanie. Synchronizacja odbywa się na żądanie operatora poprzez wywołanie pojedynczej pozycji z menu aplikacji Magazyn.

Moduł dodatkowy do programu Magazyn DGCS System pozwalający na synchronizację danych pomiędzy portalem aukcyjnym i sklepem internetowym Allegro a bazą danych programu Magazyn. Pozwala na synchronizację z wieloma sklepami Allegro. Dane dotyczące synchronizacji zapisywane są w bazie danych DGCS System lub przed każdym wywołaniem może się pojawić o nie pytanie. Synchronizacja odbywa się na żądanie operatora poprzez wywołanie pojedynczej pozycji z menu aplikacji Magazyn.

Zakres wymiany danych jest konfigurowany i zawiera:

Klienci – dane kupujących odczytane ze wszystkich formularzy dostawy zarejestrowanych na portalu Allegro. Przed synchronizacją możemy wybrać, czy importujemy tylko klientów proszących o fakturę czy wszystkich.

Zamówienia – dane formularzy dostawy zawierające zestawienie zakupionych na aukcjach towarów / usług. Zamówienia pojawiają się w kartotece zamówień. Posiadają dane kontrahenta, listę zamówionych towarów oraz pozycję wybranego sposobu dostawy wraz z jej kosztem.

Cennik - pobieranie danych na temat cen towarów na Allegro i ich zapis de cennika w magazynie.

Definicje towarów - napełnianie kartoteki towarowej danymi z aukcji.

Raport aktualizacji ilości - wskazuje na konieczne zmiany w ilości towarów dostępnych na aukcji względem stanu magazynowego.

 

Wersja Cena Zamów
netto brutto
Synchronizator z Allegro (dodatek do programu Magazyn DGCS System) 320,00 zł 393,60 zł basket
Wersja Cena Zamów
netto brutto
Wersja Cena Zamów
netto brutto
Synchronizator z Allegro (dodatek do programu Magazyn DGCS System) - aktualizacja 280,00 zł 344,40 zł basket